Nowy Projekt – Dealer Przyszłości!

30.08.2023
Andrzej
 Dziejma
Dyrektor Dicoria Group | Ekspert zarządzania w automotive | Trener biznesu | Coach | Doradca

Nowy Projekt – Dealer Przyszłości!

30.08.2023
Andrzej
 Dziejma
Dyrektor Dicoria Group | Ekspert zarządzania w automotive | Trener biznesu | Coach | Doradca

Efekt ponad 20 lat doświadczeń, zaangażowanie setek ekspertów i tysiące uczestników szkoleń i programów wdrożeniowych, przekłada się właśnie na projekt Dealer Przyszłości. To inicjatywa, która ułatwi skuteczne wdrożenie zmian i podniesienie efektywności organizacji, związanych z motoryzacją. 

Czym jest Dealer Przyszłości? 

Dealer Przyszłości to nie tylko projekt, to zmiana w podejściu do biznesu dealerskiego i okołobranżowego.

Nasze konsorcjum partnerów i rzesza ekspertów o różnych doświadczeniach i zakresach usług pracuje wspólnie, aby stworzyć innowacyjne rozwiązania dostosowane do potrzeb importerów samochodów, dealerów i firm motoryzacyjnych. 

Czego możesz się spodziewać? 

  • Cykl Edukacyjny: Przygotowujemy dla Was cykl artykułów, postów i filmów eksperckich, które będą poruszać kluczowe tematy związane z zarządzaniem organizacjami dealerskimi, nowymi technologiami, a także zrównoważonym rozwojem. 
  • Innowacyjne Rozwiązania: Będziemy prezentować nowoczesne narzędzia i technologie, które mogą usprawnić zarządzanie oraz podnieść jakość obsługi klienta. Spodziewajcie się dobrych praktyk z całego świata, bo będziemy je śledzić dla Was na bieżąco.  
  • Konsultacje i Webinaria: Planujemy organizować webinaria i konsultacje, podczas których nasi eksperci będą dzielić się swoją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. 
  • Doradztwo, wdrożenia i szkolenia: Przekazywane rozwiązania możemy skutecznie implementować w organizacjach, obejmując tematyką wszystkie obszary działalności organizacji: sprzedaż detaliczną i flotową, pojazdy używane, serwis mechaniczny i blacharski, działy części, działy finansów i ubezpieczeń, marketing. Największego wsparcia udzielamy na poziomie zarządzania strategicznego i operacyjnego. 

Dlaczego “Dealer Przyszłości”? 

Znając realia sieci dealerskich jak i branży motoryzacyjnej, skutecznie przyczyniamy się do osiągania wyników finansowych, podnoszenia efektywności procesów wewnętrznych, czy też budowania lojalności klientów.

Nasi specjaliści mieli możliwość wspierać wszystkie marki motoryzacyjne w Polsce i w innych krajach. Oferujemy zarówno sprawdzone metody jak i nowatorskie rozwiązania

Dealer Przyszłości
Grupa partnerów, stojąca za tym szyldem, oferuje dostęp do unikalnej wiedzy i doświadczeń oraz zapewnia pełne wsparcie we wdrożeniach w branży motoryzacyjnej.
Przeczytaj też

Wszystkie drogi prowadzą do … klienta. Mnogość dróg w sprzedaży.

22.11.2018

Jak zwiększyć sprzedaż usług finansowych u dealera?

12.07.2023

Jak sprzedać więcej, pracując mniej?

25.10.2019
Udostępnij!
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Powiązane wpisy

Jak tworzyć autorski kontent automotive w social media?

20.03.2023

Pozyskiwanie i zarządzanie leadami

27.03.2023
DEKRA coach motoryzacja

Coaching time w motoryzacji?

04.04.2022