Usługi HR dla Twojej firmy

Wydobywamy potencjał z zasobów ludzkich zwiększając wydajność organizacji

DEKRA to zespół specjalistów, który swoją wiedzą i doświadczeniem wspiera firmy w zakresie HR. Tworzymy sprzyjające warunki, dzięki którym możliwy jest wzrost efektywności biznesowej opierającej się o zasoby ludzkie. Bazując na nowoczesnych metodach, kreujemy i wdrażamy wyłącznie spersonalizowane i dostosowane do specyfiki branży rozwiązania w zakresie zarządzania personelem.

Czego potrzebuje Twój biznes?

Wybierz element i poznaj szczegóły!

Leasing pracowniczy
— maksymalna elastyczność

Chcesz skupić się na głównym celu swojego biznesu i pozbyć się uciążliwego terminarza zatrudniania i wynagrodzeń? Na tym właśnie polega praca tymczasowa. Z przyjemnością wybierzemy i zatrudnimy dla Ciebie osoby zgodnie z Twoimi wymaganiami oraz zapewnimy kompleksowy system zatrudnienia. Praca tymczasowa pozwoli Ci pracować z najlepszymi, ograniczając wydatki związane z prowadzeniem rekrutacji i zatrudnienia pracowników. Dajemy Ci dostęp do personelu, który wpisuje się w profil pracownika, którego szukasz. DEKRA pełni rolę pracodawcy, a pracownicy tymczasowi wykonują pracę dla Ciebie. Pozwala to zaoszczędzić czas i koszty Twojego działu HR.

Rekrutujemy specjalistów

Znamy znaczenie regionalnej sytuacji gospodarczej oraz lokalnego rynku pracy. Dlatego doradzamy osobiście, zgodnie z Twoimi potrzebami i traktujemy naszego Klienta indywidualnie. W ramach konkretnych specjalizacji w poszczególnych branżach konsultanci rekrutują kandydatów na konkretne poziomy stanowisk: kadra zarządzająca, kierownicza, specjaliści czy asystenci.
Mamy dla Was wysoko
wykwalifikowanych pracowników z sektorów:
 • HR & Administracja  
 • Sprzedaż i marketing
 • Obsługa klienta
 • Finanse
 • Inżynieria
Piękno tkwi w prostocie. Nie masz godzin, które możesz poświęcić na poszukiwania, selekcję, organizowanie i przeprowadzanie rozmów? W takim przypadku pozwól nam dostarczyć Ci najbardziej odpowiednich kandydatów z rynku pracy i wszystko załatwić za Ciebie. Spędzisz czas tylko na końcowych rozmowach kwalifikacyjnych z naszymi rekomendowanymi kandydatami. Kandydaci Pozyskiwanie kandydatów odbywa się za pomocą wielu źródeł, w tym wewnętrznej bazy danych, kampanii marketingowych i różnych portali pracy. Działamy tak, aby oferta dotarła do możliwie największej ilości odpowiadających profilowi kandydatów.

Outsourcing

Outsourcing personalny to usługa, w ramach, której przejmujemy zadania związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi. Outsourcing odciąża firmowych menadżerów, więc ich działania mogą koncentrować się wyłącznie na celach biznesowych. Usługa pomoże przedsiębiorstwu w poprawie kluczowych wskaźników (rotacji lub absencji) oraz zapewni obiektywne spojrzenie na kwestie personalne.

Doradztwo Personalne

Doradztwo personalne to usługa, w ramach, której pomagamy w stworzeniu wzorcowego kandydata, uwzględniając specyfikę branży oraz stanowisko pracy. Pomagamy w określeniu wymaganego doświadczenia zawodowego i wykształcenia, niezbędnych szkoleń i uprawnień, kompetencji i dodatkowych umiejętności. Dzięki temu poszukiwania pracownika dopasowanego do stworzonego profilu kończą się sukcesem.

Audyt Personalny

Audyt personalny pozwoli uzyskać kompleksowe informacje na temat poziomu kompetencji zatrudnianej kadry. Proponujemy rozwiązania wskazujące kierunek rozwoju poszczególnych pracowników. Dzięki temu poprawisz efektywność i wydajność firmy pod kątem personalnym. Outplacement to usługa dedykowana firmom przeprowadzającym restrukturyzację zatrudnienia. Służąc naszym doświadczeniem oraz wiedzą, zapewniamy m.in. dostęp do warsztatów, opiekę psychologiczną, indywidualne doradztwo zawodowe, pracę tymczasową.

Flex work

Idealna koncepcja zatrudnienia w przypadku niedoboru personelu. "Flex work" to skrót od angielskiego terminu "flexible work," który oznacza elastyczną formę zatrudnienia lub elastyczne warunki pracy. Dla pracodawcy może to oznaczać kilka różnych rzeczy, zależnie od kontekstu i rodzaju pracy oraz umowy z pracownikiem, ale jedno jest pewne- daje MAKSYMALNĄ ELASTYCZNOŚĆ.
Poznaj zalety:
 • Szybsza dostawa pracowników do naszego klienta
 • Lepsza realizacja zamówień klientów z elastycznymi pracownikami
  silna motywacja kandydata do pracy
 • Łatwa komunikacja między DEKRA a klientem oraz krótkie czasy reakcji
 • Duża pula kandydatów
Warto zauważyć, że elastyczne formy pracy mogą różnić się w zależności od rodzaju pracy, branży i kultury organizacyjnej. Dla pracodawcy "flex work" może być sposobem na przyciągnięcie i zatrzymanie talentów, zwiększenie produktywności oraz dostosowanie się do zmieniających się warunków rynkowych. Jednak wymaga to odpowiedniego zarządzania i uwzględnienia potrzeb pracowników oraz celów firmy.

Z nami zrekrutujesz najlepszych

Skontaktuj się z naszymi ekspertami!
  Grupa DEKRA w Polsce
  Twój partner dla bezpieczeństwa